ES Dent este o clinica stomatologica din Brasov dotata cu aparatura moderna. Suntem o echipa de profesionisti care implementeaza permanent metode de lucru de ultima generatie. Zambetul sanatos al pacientilor nostri conteaza!

ES GARANTI DENTISTRY

Asistent dentar Brasov ES GARANTI DENTISTRY

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Chirurgie dentară

Brasov - Brasov >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Candidatul ideal- Asistenta Radiologie

- Posesor al diplomei de asistent medical eliberata de institutiile de invatamant acreditate in Romania;
- Autorizatie de libera practica;
- Cunostinte bune de operare PC;
- Persoana bine organizata,serioasa,disciplinata,punctuala;
- Adaptabilitate la lucrul in echipa;
- Bune abilitati de relationare si comunicare cu pacientii;
- Implicare pe termen lung;
- Atitudine pozitiva si dinamism;
- Experienta in domeniu constituie avantaj

Descrierea jobului

- Operare aparatura RMN-CT;
- Utilizarea si intretinerea corecta a aparaturii existente in cabinet
- Se lucreaza 2 sambete pe luna