Lanț de clinici de medicină dentară deschis in 2011, cu 3 locații în Bucuresti. Avem o echipă de 60 de medici, asistente, personal administrativ. Asigurăm tratamente dentare pentru peste 10.000 de pacienți. Oferim pacientilor Clinicilor Dr...
citeste mai mult

Clinicile Dr. Leahu

Asistent dentar Bucuresti Clinicile Dr. Leahu

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Stomatologie generală

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Asistent medical coordonator clinica dentara

Tip contract: Full-Time

Principalele responsabilitati:

Se asigura de respectarea protocolului in incinta clinicilor;

Supervizeaza o echipa de 40 de asistente medicale si se asigura ca respecta protocolul muncii;

Se asigura ca documentele administrative ale clinicii sunt in termen de valabilitate si functioneaza conform legii;

Cerinte:

Experienta relevanta in coordonare echipe;

Experienta relevanta in domeniul administrativ cabinet stomatologic;

Spirit de echipa, bune abilitati de comunicare;

Empatie, profesionalism si integritate;

Aviz de libera practica;

Beneficii:

Salariu extrem de motivant;

Program de lucru flexibil;

Oportunitatea de a desfasura activitatea la standarde internationale impreuna cu o echipa de profesionisti;

Dotari tehnice si echipamente de cea mai buna calitate;

Reduceri la servicii stomatologice pentru angajat si rudele de gradul 1;

Cursuri pentru specializare continua;