Lantul de clinici DRM ofera pacientilor servicii stomatologice ridicate la cele mai inalte standarde. Suntem o echipa formata din medici dedicati si specializati pe multiple ramuri ale medicinei dentare in scopul obtinerii unui rezultat profesional s...
citeste mai mult

CLINICA DRM ROMANIA

Asistent dentar Bucuresti CLINICA DRM ROMANIA

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Chirurgie dentară

Tip job: Full-time

Zile lucratoare: Luni Marti Miercuri Joi Vineri

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Candidatul ideal Clinica medicala de stomatologie, angajăm asistent medical cu experiență în domeniul implantologiei .

Ce ne dorim de la noul colaborator?

- Sa fie absolvent/ă a unei școli de asistente medicale;

- Să dețină adeverință de liberă practică; - Persoană organizată / atenție distributivă; - Capacitate de organizare eficientă a activităților și sarcinilor;

- Dorința de dezvoltare personală și profesională continuă;

- Abilități de comunicare și lucru în echipă;4

- Multitasking;

Descrierea jobului

- Asistarea medicului în tratamentul stomatologic si a interventiilor chirurgicale

- Pregătirea instrumentelor necesare tratamentelor dentare și a interventiilor chirurgice;

- Organizarea și dezinfecția sălii de tratament ;

- Dezinfecția și sterilizarea instrumentelor dentare;

- Respectă confidențialitatea cu privire la pacienti;

-Respectă programul de muncă;

-Salariu motivant si bonusuri in functie de performante;