Profesionalism, performanta si seriozitate sunt cuvintele cheie care ne definesc. Clinica noastra constituie un punct de referinta in implantologia si chirurgia dentara din Romania, oferind pacientilor nostri servicii medicale complete si complexe

Clinica Dr. Barbu

Asistent dentar Bucuresti Clinica Dr. Barbu

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Chirurgie dentară

Tip job: Full-time

Zile lucratoare: Luni Miercuri Joi Vineri

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Candidatul ideal

- Absolvent scoala sanitara

- Capacitate de invatare rapida

- Flexibilitate - Proactivitate

- Abilitati de comunicare

- Operare Microsoft Office

- Experienta medicala relevanta -constituie avantaj

- Cunoastrea limbii engleze - constituie avantaj

RESPONSABILITATI:

- Asista eficient medicii specialisti in desfasurarea tratamentelor specifice

- Pregateste cabinetul, materialele si instrumentarul in vederea desfasurarii tratamentelor

- Realizeaza dezinfectia si sterilizarea corecta a instrumentarului medical

- Intretine ordinea si curatenia in cabinetul de lucru,

- Manipuleaza corect aparatura existenta in clinica

- Completeaza fise de tratament,

- Raspunde amabil si prompt la solicitarile de moment ale pacientilor

BENEFICII:

- Se ofera mediu de lucru unic, in una din cele mai prestigioase clinici dentare din Romania, atractiv, curat, motivant

- Instruire si evolutie profesionala continua

- Salarizare motivanta, direct proportionala cu evolutia profesionala

Descrierea companiei