CATENA este o companie ambitioasa cu capital 100% romanesc care se mandreste cu statutul de cel mai cunoscut si de incredere brand din Romania. Succesul sau se datoreaza in egala masura si angajatilor valorosi ce au contribuit la construirea si m...
citeste mai mult

Farmaciile Catena

Asistent de farmacie Bucuresti Farmaciile Catena

Zile lucratoare: Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Candidatul ideal

- Absolvent al Colegiului de Farmacie;- Aviz de libera practica;- Cunostinte operare PC;- Abilitati de comunicare si relationare, dinamism si atentie distributiva.

Descrierea jobului

- Elibereaza produse farmaceutice si parafarmaceutice;
- Aprovizioneaza, aranjeaza si ordoneaza produsele farmaceutice si parafarmaceutice de pe rafturile din depozit, receptura si laborator;
- Aplica preturi produselor expuse spre vanzare;
- Isi asuma gestiunea colectiva impreuna cu tot personalul din unitatea farmaceutica.