Sanador este o companie cu capital 100% romanesc, care furnizeaza intreaga gama de servicii medicale. Infiintata in 2001 Sanador a avut o dezvoltare continua, exclusiv organica, fara nici o achizitie. In anul 2011 Sanador a inaugurat cel mai ma...
citeste mai mult

sc sanador SRL

Administrativ (medicina umana) Bucuresti sc sanador SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicina

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

"Misiunea noastra este de a ne consacra activitatea realizarii unor schimbari calitative a serviciilor medicale. Valorile in care credem sunt: spiritul de echipa, corectitudinea, creativitatea, inovatia, flexibilitatea,  imbunatatirea calitatii vietii."

Infiintat in anul 2001, Centrul Medical Sanador a cunoscut o dezvoltare continua, avand capital 100% romanesc.

In anul 2011 Sanador a inaugurat cel mai mare spital privat generalist din Romania, cu 402 paturi si 10 sali de operatie si a atras unii dintre cei mai performanti medici si personal de inalt profesionalism, reusind sa atinga performante deosebite. Mizand foarte mult pe resursa umana, Sanador a dezvoltat permanent procesul de recrutare, atragand oameni care sa se simta mandri ca fac parte din aceasta companie.

Profil candidat:

- Medic specialist/primar

- Experienta pe coordonare

- Bune cunostinte de PC

- Bune abilitati de comunicare si relationare

- Disponibilitate imediata constituie un avantaj

Responsabilitati:

- Veti coordona atat Spitalul Sanador cat si Policlinica Buzesti

- Veti colabora indeaproape cu toate echipele Sanador

- Veti ajuta la imbunatatirea serviciilor oferte de catre Sanador

Forma de colaborare: contract de munca, full-time.